Hakmin Lee Candle 400g

525,00 zł

Świeca dostępna wyłącznie w Perfumerii Quality na Mokotowskiej 40 oraz on-line.

Ilość

Kojąca godzina
w ciepłym świetle
delikatnym jak dotyk łapki

HAKMIN LEE CANDLE urzeka aromatem zielonej herbaty. Wyrafinowana i elegancka kompozycja zainspirowana została azjatycką ceremonią parzenia herbaty, potwierdzając związek Floraïku z herbacianym wszechświatem. Zapach jest delikatny, miękki, ciepły. Odpręża, relaksuje i zachęca, by cieszyć się spokojnymi chwilami w domowym zaciszu.

Świeca powstała we współpracy z Hakminem Lee, jednym z najbardziej utalentowanych i kreatywnych projektantów z Korei. Artysta tworzy w ramach autorskiego studia HAK, którego ambicją jest wprowadzenie do otoczenia oryginalnych i zabawnych przedmiotów codziennego użytku: dekoracji, zabawek, ilustracji, grafik, a dzięki współpracy z Floraïku także świec.

Kształt świecy jest inspirowany serią mebli Lee's Paw, czerpiących z kreskówek, w których zwierzęta odgrywają główną rolę. Bohaterem jednej z nich jest kot, którego łapa posłużyła za wzór taboretu i doniczki, a teraz świecy Floraïku – idealnie dopasowanej do kultowego Yokai z psotnym kotem, widocznym wewnątrz opakowań flakonów marki. Jasny, pomarańczowy odcień świecy nawiązuje do emblematycznego koloru Floraïku.

Świeca oraz zapałki zapakowane są w pudełka, które zilustrował Hakmin Lee.

Czas palenia: ok. 90 godzin

Floraïku
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less