Authent Mask II

245,00 zł
Ilość

Authent Mask II to nowa wersja doskonałej maski w płatach na twarz oraz szyję i dekolt.

Płaty nasączone są aktywną, silnie nawilżającą emulsją, której skład jest podobny do błon komórek skóry oraz międzykomórkowych lipidów. Składniki aktywne maski głęboko penetrują skórę, zaś zemulsyfikowane cząsteczki tworzą na jej powierzchni film, który jest aktywny nawet po zdjęciu płatów, przedłużając tym samym efekty działania maski.

Płat na twarz (40 g) zawiera ekstrakt z róży białej (Rosa Semiplena), rozpuszczalny w tłuszczach ekstrakt z ziaren wiśni ptasiej, ekstrakt z ziaren zatwaru pangdahai oraz ekstrakt z ziaren jęczmienia purpurowego. Z kolei płat na szyję i dekolt (28 g) zawiera rozpuszczalny w tłuszczach ekstrakt z ziaren wiśni ptasiej oraz ekstrakt z grzyba Kinugasa.

Maska idealnie pasuje do struktury twarzy i fizycznie unosi jej owal, jednocześnie wygładzając, nawilżając, rozświetlając i ujędrniając skórę. Naturalne olejki z róży, fiołka, kwiatu pomarańczy i nasion ketmii piżmowej sprawiają, że maska ma również efekt aromaterapeutyczny, silnie stymulując produkcję endorfin - hormonów szczęścia, oraz przynosząc uczucie uspokojenia i wyciszenia.

Maskę Authent II należy stosować po oczyszczeniu i masażu twarzy jako pielęgnację nocną. Najpierw należy nałożyć płat na szyję i dekolt, a następnie płat na twarz. Po kwadransie przyjemnego relaksu i odprężenia należy usunąć maskę i wmasować pozostałą esencję w skórę twarzy, szyi i dekoltu, bez zmywania. Rekomendujemy, by aplikować maskę raz w tygodniu.

Maska to także doskonałe SOS dla skóry twarzy, szyi i dekoltu w sytuacjach, gdy trzeba błyskawicznie poprawić ich wygląd, np. przed ważną uroczystością, wyjątkową okazją, itp.
Pielęgnacja okolicy oka
Pielęgnacja twarzy
Menard
Pielęgnacja okolicy oka
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less