Świeca Limoges MarrakechTea 200g

895,00 zł

448,00 zł za 100G

Ilość

Pachnąca podróż do majestatycznego marokańskiego riadu. Riady były wyjątkowymi miejscami, które w starych domach dla najbogatszych obywateli i dworzan pełniły rolę azylu przed zgiełkiem miasta i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Wyjątkowe sanktuarium ożywa ponownie, gdy zapalisz świecę MarrakechTea - topiącą stres uspokajającymi nutami mięty, lawendy, werbeny i herbaty.

Skład:
- mięta, cytryna, tymianek, bazylia
- jaśmin, rozmaryn, czarna porzeczka, lawenda
- piżmo, werbena, herbata


Luksusowa kolekcja świec Xerjoff to uosobienie elegancji i wyrafinowania, które rozświetli twój dom i wypełni go zmysłowym zapachem.

Świece zapachowe Xerjoff to połączenie prawdziwego rzemiosła oraz wysokiej jakości składników i materiałów. Wykonane są z wosku roślinnego - naturalnego wosku, który wypala się czysto i równo, zostawiając intensywny zapach na długo. Wosk nalewany jest ręcznie do cennej porcelany Limoges, która dzięki swojemu efektownemu wyglądowi, zapewni Twoim domu niezwykły i luksusowy klimat, jeszcze zanim świeca zostanie zapalona.

Pozyskiwana i wytwarzana we Francji przy użyciu naturalnych materiałów porcelana Limoges jest uważana za najbardziej prestiżową twardą porcelanę na świecie. Na produkcję składają się złożone i długie etapy wytwarzania, opanowane do perfekcji przez pokolenia rzemieślników. Do dziś porcelana z Limoges jest żywym świadectwem francuskiego artyzmu i kunsztu.

Stwórz swoją unikalną kolekcję świec zapachowych Xerjoff, znajdując nowe niezwykłe zastosowania dla porcelanowych lampionów po wypaleniu pachnącego wosku.

Waga świecy: 200 gramów
Czas palenia: ok. 45 godzin

Pachnące wnętrza
Xerjoff
Pachnące wnętrza
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

Jeśli lubisz ten produkt, polubisz…:

expand_less