Barbara Hofmann

Barbara Hofmann oferuje najwyższej jakości pędzle do makijażu i akcesoria kosmetyczne. Firma przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości produktów: zarówno surowców, jak i wykonania. Elementy pędzli wytwarzane są ręcznie.

Od czasu założenia marki w 1985 roku, Barbara Hofmann pozostaje firmą rodzinną. W Flieden, nad rzeką Fuldą (w pobliżu Frankfurtu nad Menem) pracuje 70-ciu pracowników, zajmujących się produkcją, logistyką i administracją. W sercu niemieckiego warsztatu trwa ciągły rozwój i kontrola jakości wytwarzanych produktów, aby zapewnić klientom pełną satysfakcję. Firma stawia na kreatywność, elastyczność i niezawodność, jak również bardzo ostatnio pożądaną ekologię produkcji. Dzięki temu Barbara Hofmann jest obecnie marką rozpoznawalną na całym świecie.

W skład oferty pędzli Barbara Hofmann wchodzi kilka linii, w tym najbardziej luksusowa - Platinium.

Seria Platinum wyróżnia się precyzją wykonania oraz niezwykle miękkim i delikatnym włosiem, które nie podrażnia delikatnej skóry twarzy, oczu i ust. Syntetyczne włókna  szczególnie polecamy osobom, które mają alergię na naturalne włosie. Pędzle charakteryzują się dodatkowo szlachetnym, eleganckim wzornictwem.

expand_less