Inhibit High Definition Patches 4*5 płatów

1 785,00 zł
Ilość

Rewolucyjna korekcja zmarszczek w płatach: oczy-usta-czoło

Wysoce efektywna, zaawansowana pielęgnacja, która pomaga redukować widoczność linii mimicznych i zmarszczek, zapewniając natychmiastowe widoczne rezultaty. Każdy z płatków korygujących zmarszczkę zawiera setki mikroskopijnych, samorozpuszczalnych struktur o kształcie igiełek, wysyconych silnymi składnikami przeciwstarzeniowymi: podwójnym kwasem hialuronowym i konotoksyną, które dostarczane są bezpośrednio do skóry, by uzyskać natychmiastowy wzmacniający skórę efekt.

W skład produktu wchodzą cztery pakiety po 5 płatów na odpowiednie partie twarzy.

Sposób użycia: Starannie oczyścić i osuszyć skórę. Chwycić płat maski za brzegi i ostrożnie usunąć folię ochronną, nie dotykając mikrostruktury. Zaaplikować na skórę nie wygładzając płata, a jedynie kilkukrotnie delikatnie dociskając, by przytwierdzić go do skóry. Podobnie nakładać kolejne płaty, umiejscawiając je na problematycznych partiach twarzy: na czole, wokół konturu oczu, w fałdzie nosowo-wargowym.

Pozostawić na minimum 2 godziny, by zapewnić całkowitą penetrację składników aktywnych. Po usunięciu płatów zastosować zwykle aplikowane produkty pielęgnacyjne. W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów, zaaplikować serum przeciwzmarszczkowe INHIBIT HIGH DEFINITION SERUM.
Pielęgnacja twarzy
Natura Bisse
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less