Lotion 5 x 20ml

245,00 zł

245,00 zł za 100ml

Skóra głowy jest jak gleba. Dla szczęśliwych urodzajna, dla innych wymagająca stałej pielegnacji. Od niej zależy kondycja włosów. Wielowymiarowe działanie lotionu stymuluje ich wzrost, kontroluje wydzielanie sebum i redukuje swędzenie. Produkt doskonale oczyszcza zarówno przesuszone jak ...
Ilość

Skóra głowy jest jak gleba. Dla szczęśliwych urodzajna, dla innych wymagająca stałej pielegnacji. Od niej zależy kondycja włosów. Wielowymiarowe działanie lotionu stymuluje ich wzrost, kontroluje wydzielanie sebum i redukuje swędzenie. Produkt doskonale oczyszcza zarówno przesuszone jak i przetłuszczające się włosy. Zawiera ekstrakty z: indyjskiej rzeżuchy, łopianu i szałwii.

Jest polecany wszystkim, którzy dbają o odnowę biologiczną skóry głowy, zwłaszcza cierpiącym na wypadanie włosów, nadmiar sebum, swędzenie i brak połysku. Doskonale sprawdza się w lato i zimę, kiedy włosy są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Należy stosować rano lub wieczorem na suche bądź częściowo suche włosy, rozprowadzając równomiernie (dozę 1 cm lotionu z fiolki) na skórze głowy. Wykonać delikatny masaż. Nie spłukiwać.

INTENSYWNA KURACJA: jedna aplikacja dziennie przez pięć tygodni (jedna fiolka na tydzień).
PODTRZYMANIE EFEKTÓW: 2-3 razy w tygodniu.
Opalis
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less