Świeca Limoges VintaClub 200g

895,00 zł

448,00 zł za 100G

Ilość

Wstąp do klubu, gdzie pieprz i paczula tańczą obok rozgrzewających nut ambry, kaszmiru i piżma, tworząc atmosferę pełną klasy i wyrafinowania. Świeca VintaClub przywołuje wspomnienia prywatnych klubów członkowskich, przypominających XIX-wieczną brytyjską subkulturę. Klimatyczny zapach znoszonej skóry i drewnianych mebli rozgrzewa zmysły i wspomina minione czasy.

Skład:
- ambra, skóra, pieprz, heban
- drzewo kaszmirowe, cedr, sandałowiec, wosk pszczeli
- labdanum, piżmo, paczula


Luksusowa kolekcja świec Xerjoff to uosobienie elegancji i wyrafinowania, które rozświetli twój dom i wypełni go zmysłowym zapachem.

Świece zapachowe Xerjoff to połączenie prawdziwego rzemiosła oraz wysokiej jakości składników i materiałów. Wykonane są z wosku roślinnego - naturalnego wosku, który wypala się czysto i równo, zostawiając intensywny zapach na długo. Wosk nalewany jest ręcznie do cennej porcelany Limoges, która dzięki swojemu efektownemu wyglądowi, zapewni Twoim domu niezwykły i luksusowy klimat, jeszcze zanim świeca zostanie zapalona.

Pozyskiwana i wytwarzana we Francji przy użyciu naturalnych materiałów porcelana Limoges jest uważana za najbardziej prestiżową twardą porcelanę na świecie. Na produkcję składają się złożone i długie etapy wytwarzania, opanowane do perfekcji przez pokolenia rzemieślników. Do dziś porcelana z Limoges jest żywym świadectwem francuskiego artyzmu i kunsztu.

Stwórz swoją unikalną kolekcję świec zapachowych Xerjoff, znajdując nowe niezwykłe zastosowania dla porcelanowych lampionów po wypaleniu pachnącego wosku.

Waga świecy: 200 gramów
Czas palenia: ok. 45 godzin

Xerjoff
Pachnące wnętrza
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less