Santal Sohar Attar 12ml

2 145,00 zł
Ilość

Attary są wizytówką domu perfumeryjnego Amouage i początkowo były dostępne tylko w Omanie. Dziś marka przywraca światu najstarszą znaną ludzkości formę perfum, wyrażając w ten sposób szacunek dla tradycji, historii oraz kunsztu współczesnych twórców.

Stosowanie attaru jest głęboko kojącym doświadczeniem. Delikatne nakładanie bezpośrednio tam, gdzie ciepło generowane jest przez przepływ krwi zapewnia, że attar rozkwita najpiękniej: na nadgarstkach, za uchem, w zgięciu łokcia lub pod kolanem. Zgodnie z tradycją i ceremonią arabską, attary najlepiej łączyć kilka attarów nakładając je po kolei na skórę. W ten sposób można codziennie cieszyć się nowym, oryginalnym zapachem.

Kolekcja attarów Amouage została umiejętnie stworzona z myślą o tym rytuale. Zainspirowane wioskami w Omanie, prowadzą od urzekających usianych kwiatami gór aż po wspomnienie starożytnych osad. Zapachy zręcznie uchwyciły duszę każdego z nich stając się kompozycjami nieskazitelnymi, niezależnie czy są noszone samodzielnie lub nakładane jedna na drugą.


Santal Sohar oszałamia bogactwem róży, petitgrain i bazylii, składników poddanych procesowi jednoczesnej destylacji. Za głębię zapachu odpowiada sandałowiec skryty pod aromatyczną mieszanką przypraw: kardamonu, goździków i cynamonu.

Skład:
bazylia, róża, goździki, sandałowiec

drzewna
Karine Vinchon-Spehner
2023
Ekstrakt perfum
Amouage
drzewna
Karine Vinchon-Spehner
2023
Unisex
Ekstrakt perfum
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less