O nas

O nas

Z wielką radością witam Państwa na stronie Perfumerii Quality Missala.

Odnajdą tu Państwo piękno oraz poczucie wyjątkowości i luksusu, które towarzyszą nam każdego dnia dzięki perfumom i doskonałej pielęgnacji. Od ponad dwudziestu lat dzielę z Państwem pasję do kosmetyków. Zaprosiłam do Polski marki perfumeryjne, które wyróżniają się najwyższą jakością i doskonałym stylem. Wierzę w dobroczynne działanie perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomagają kształtować wizerunek oraz osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam do moich perfumerii, gdzie tworzymy styl i spełniamy marzenia!

Stanislawa Missala
About us

Nasza historia

Perfumeria Quality Missala jest firmą rodzinną, założoną w 1991 roku. Jej twórczyni, Stanisława Missala, wraz z zawitaniem do Polski demokracji, postanowiła stworzyć w Warszawie miejsce wyjątkowe, jakiego dotychczas nie było: ekskluzywne, luksusowe i oferujące wyłącznie produkty najwyższej jakości. Podpisała kontrakty z selektywnymi markami i założyła butik Quality, który z biegiem lat zmienił się w dynamicznie funkcjonującą rodzinną firmę, kierującą się w swoich działaniach nieprzemijającą pasją do piękna.

Kilka lat później w warszawskim hotelu Marriott, Stanisława otworzyła perfumerię, która stała się wizytówką firmy, symbolem nowej rzeczywistości i nowego stylu życia. Salon bardzo szybko zdobył uznanie dzięki szerokiej ofercie luksusowych marek kosmetycznych i zapachowych. Stanisława zapewniała swoim klientom nie tylko atrakcyjne, wyszukane produkty, ale też unikalną atmosferę i obsługę najwyższej jakości, np. regularnie organizując w swojej perfumerii koncerty muzyki klasycznej. Quality Missala rozwinęła działalność, gdy w jej pracę włączyli się synowie, Michał i Mateusz wraz z żonami, Agnieszką i Joanną.

Od 2004 r. dzięki zaangażowaniu całej rodziny Missalów Perfumeria Quality rozpoczęła współpracę z najbardziej niezwykłymi niszowymi markami na świecie: Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, M. Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Memo, Menard, Montale, Natura Bissé, Nebu Milano, Olivier Durbano, Perris Monte Carlo, Roja Parfums, Widian, Xerjoff i wieloma innymi. W ten sposób Quality Missala stała się w Polsce prekursorem elitarnych, niszowych marek zapachowych i pielęgnacyjnych, dostępnych jedynie w najbardziej luksusowych, starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach na świecie, zaś dzięki tak szerokiej, różnorodnej i niepowtarzalnej ofercie od wielu lat jest miejscem, w którym rodzą się trendy.

Doskonałe, wyszukane perfumy i najlepsza pielęgnacja wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego perfumerie zachwycają elegancją i niepowtarzalnym klimatem. Każda klientka i każdy klient traktowani są w Perfumerii Quality jak goście, którym należy się nie tylko miłe i serdeczne przyjęcie, ale także profesjonalna rada, fachowa opieka i mnóstwo czasu na rozważny wybór właściwego zapachu. I kawa, którą często podaje sama właścicielka.

Wyjątkową atmosferę Perfumerii Quality budują także spotkania z największymi perfumiarzami, warsztaty z komponowania perfum, autorskie programy pielęgnacyjne czy indywidualna stylizacja zapachowa. W roku 2011, z okazji 20-lecia istnienia, Perfumeria Quality Missala stworzyła swój pierwszy zapach, Missala Qessence. Qessence stanowi efekt wieloletniego obcowania Stanisławy Missali z niezwykle pięknym i bogatym światem perfum, stanowiąc esencję jej myśli, poszukiwań i wartości, które wyznawała tworząc markę Quality.

„Przez lata obserwowałam, jak zapachy zmieniają ludzi i ich podejście do życia. Pomagają kształtować wizerunek i osiągać sukcesy: w miłości, życiu osobistym i w pracy. Odkryłam, że perfumy to nie tylko zbiór zapachowych nut – kryje się za nimi coś więcej. Moją intencją było stworzenie bogatego, głębokiego zapachu, który doda ludziom odwagi, aby mogli spełniać swoje marzenia i osiągać to, o czym marzą najmocniej” – opowiada Stanisława Missala.

Obecnie Perfumeria Quality jest jedną z najważniejszych perfumerii w Europie oraz największym dystrybutorem luksusowych i niszowych marek w Polsce. Salony Quality znajdują się Warszawie (hotel Marriott, Dom Mody Klif, Galeria Mokotów i Dom Perfum Quality Missala), Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Opolu.

Galeria

Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less