Mydło Wild Rose mini 30g

59,00 zł

197,00 zł za 100G

Gamila Original to w pełni naturalne, niewywołujące alergii mydło z wysoką zawartością oliwy z oliwek i dzikich ziół. To podstawowe mydło dla każdego rodzaju skóry, doskonale także dla dzieci już do pierwszych chwil po przyjściu na świat, Wyjątkowe mydła Gamila są doskonałą pro...
Ilość

Mydła Wild Rose są bogatsze o esencjonalne różane olejki. Wykorzystane kwiaty są głównie jasno różowe, ale ich kolor może wahać się od ciemno różowego do białego. Użyta Rosa Canica jest bogata w antyoksydanty i zawiera wysoki poziom witaminy C. Olejek różany jest pozyskiwany z płatków dzikiej róży. Ze względu na niską zawartość olejków w kwiatach róży ich cena jest bardzo wysoka. Kwiaty są zbierane ręcznie rano, przed wschodem słońca i tego samego dnia odbywa się destylacja. Uzyskiwany jest olejek o bardzo wysokiej koncentracji.

Piękny zapach róż korzystnie wpływa na ciało: poprawia cyrkulację, wzmacnia system immunologiczny, i wspomaga samoregenerację. Lepsza cyrkulacja krwi ułatwia pozbywanie się toksyn z organizmu. Olejek różany wzmacnia korzenie włosa, tonuje i liftinguje skórę, wygładza i wyrównuje jej koloryt. Jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych olejków. Aromat róży przynosi uczucie szczęścia.

Mydła Gamila Secret są odpowiednie dla każdego typu skóry mężczyzn, kobiet i dzieci.
Gamila
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less