Diamond Extreme Serum 40ml

1 665,00 zł
Ilość

Energetyzujące serum odmładzające

Diamond Extreme Serum to wysoce skoncentrowane serum przywracające optymalny poziom energii niezbędnej do funkcjonowania skóry i niwelowania oznak starzenia. Wspiera dobowy rytm funkcjonowania skóry: dzienne zachowanie równowagi i nocną regenerację, aby zapewnić w rezultacie wyjątkowe i kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe.

Diamond Extreme Serum Natura Bisse to doskonała propozycja dla osób, które poszukują wielofunkcyjnego serum o kompleksowym działaniu przeciwstarzeniowym, pragną niwelować widoczność zmarszczek oraz uzyskać młodszy wygląd skóry.

· Serum jest doskonałe do stosowania na dzień i na noc.
· Luksusowa formuła szybko się wchłania i ma nieprawdopodobnie jedwabistą konsystencją.
· Delikatny aromat lawendy zapewnia działanie aromaterapeutyczne.
· Połączenie serum z kremem regenerującym i nawilżającym z kolekcji Diamond potęguje działanie naprawcze.
· Serum jest doskonałe dla każdego rodzaju skóry jako pielęgnacja zapobiegająca oznakom starzenia.


Sposób użycia:
1. Rano i wieczorem, przed aplikacją kremu, nałóż na skórę dozę 1-2 pompek serum. Ruchami okrężnymi rozprowadź produkt na twarzy, szyi i dekolcie.
2. Masaż stymulujący (rano): po aplikacji serum, delikatnie oklepuj skórę opuszkami palców. Masaż rozpocznij od brody, przesuwając się ku górze w stronę policzków i kończąc na czole. W miejscach kumulujących więcej napięcia, jak np. żuchwa, szybkość ruchów może zostać zwiększona. Masaż można rozpocząć też na dekolcie a następnie kontynuować, opracowując szyję, twarz i czoło.
3. Masaż relaksacyjny (wieczorem): po aplikacji serum wygładź palcami skórę twarzy przesuwając się od części centralnej na zewnątrz: przez czoło w kierunku skroni, następnie otul owal twarzy, kierując się od brody ku górze (dla uzyskania większego odprężenia każdy z ruchów może być poprowadzony do skóry głowy). Delikatnie uciskaj skórę opuszkami palców aby dopełnić każdy z ruchów. Na zakończenie uciśnij dłońmi jednocześnie czoło i brodę a następnie policzki.

Skład:
Zapewniają energię: Kompleks Inteligentnej Energii z morskim planktonem, Artemia salina, ekstrakt z korzenia peonii i ChronoSkin.
Przywracają równowagę i wzmacniają: koktajl prebiotyczny i antyoksydacyjny.
Regenerują: olej mastyksowy, niacynamid, Peptixyl ProYouth, fitosfingozyna, ekstrakty ze słodkiego groszku i szarańczynu strąkowego.
Pielęgnacja twarzy
Natura Bisse
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less