Warsztaty

Perfumy to nasza miłość. Z pięknymi kompozycjami najlepszych na świecie luksusowych marek obcujemy od lat i choć wiemy o nich bardzo dużo, stale poszerzamy i pogłębiamy naszą wiedzę. Naszym unikalnym doświadczeniem chętnie dzielimy się z Państwem w trakcie warsztatów wiedzy o perfumach, interaktywnych warsztatów z komponowania perfum, a także warsztatów pielęgnacyjnych.

  • Warsztaty wiedzy o perfumach mają charakter interaktywny. Opowiadamy o powstawaniu i budowie zapachów, ich składnikach i kultowych kompozycjach. Uczestnicy poznają oryginalne olejki i ekstrakty oraz oczywiście same perfumy. Warsztaty trwają ok. 1,5 godziny.
     
  • Warsztaty z komponowania perfum składają się z części teoretycznej i praktycznej. Początkowo wyjaśniamy budowę zapachów i przebieg procesu twórczego oraz opowiadamy o esencjach, które oddajemy do dyspozycji uczestników spotkania. Po zakończenie warsztatów każda z osób zabiera flakonik samodzielnie skomponowanego zapachu. Kameralne warsztaty organizujemy dla grupy do 12 osób. Spotkanie trwa ok. 2 godzin.

  • Warsztaty pielęgnacyjne służą podnoszeniu kompetencji uczestników w zakresie pielęgnacji. Odkrywamy tajemnice pięknej skóry, omawiamy wybrane rytuały pielęgnacyjne oraz dzielimy się praktyczną wiedzą na temat kosmetyków. Ustalamy indywidualne programy pielęgnacyjne. Komfortowe uczestnictwo w warsztatach gwarantuje grupa do 10 osób. Spotkanie trwa ok. 2 godziny.

Dla Państwa wygody organizujemy także warsztaty szyte na miarę, dopasowując ich tematykę do zainteresowań lub potrzeb Klienta. W sprawie szczegółów uprzejmie prosimy o kontakt: [email protected]

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty zapachowe

Warsztaty pielęgnacyjne

Warsztaty pielęgnacyjne

expand_less