High Protection Day Cream SPF30 50ml

1 015,00 zł

2 030,00 zł za 100ml

Wysoce ochronny krem na dzień. Zapobiega rozwojowi pigmentacji i nieestetycznych znaków na skórze, powstających pod wpływem promieni słonecznych. Zawiera wyselekcjonowane esencje roślinne o rozświetlających i oczyszczających właściwościach. Niweluje ślady pigmentacji na skórze, wyrów...
Ilość

Ochronny krem dzienny SPF30

Wysoce ochronny krem na dzień. Zapobiega rozwojowi pigmentacji i nieestetycznych znaków na skórze, powstających pod wpływem promieni słonecznych. Zawiera wyselekcjonowane esencje roślinne o rozświetlających i oczyszczających właściwościach. Niweluje ślady pigmentacji na skórze, wyrównuje koloryt cery i nadaje jej promienną świetlistość. Dodatkowo, jego bogata konsystencja przynosi skórze odżywcze składniki, potrzebne do zapobiegania utraty gibkości i elastyczności skóry. Zapewnia optymalne nawilżenie górnych warstw naskórka. Dla lepszego efektu produkt należy nakładać pod krem Beauty-White Lightening Concentrate. Zawiera filtr SPF 30.

Stosowanie: Rano, nanieść małą ilość na starannie oczyszczoną i stonizowaną twarz i szyję, a następnie lekko wmasować aż do całkowitego wchłonięcia.
Pielęgnacja twarzy
Bellefontaine
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less