Fairlucent Day Cream White SPF 50 38ml

325,00 zł

855,00 zł za 100ml

Fairlucent to linia produktów pielęgnacyjnych MENARD dla osób, których dotyczy problem pigmentacji skóry, a także dla wszystkich, których skóra jest wrażliwa na działanie promieni słonecznych i skłonna do podrażnień. Produkty Fairlucent zawierają wysokiej jakości pochodną witaminy C...
Ilość

Ochronny, rozświetlający i łagodzący krem na dzień o lekkiej konsystencji na bazie ekstraktów roślinnych, pochodnej witaminy C i drożdży Shirakami. Zapewnia komfort stosowania oraz efekt jednolitej, promiennej cery, chronionej przed starzeniem i przebarwieniami.

NOWOŚĆ! Ekstrakt FLW z korzenia winnika japońskiego Ampelopsis Japonica oraz brunatnicy Eclonia kurome z Morza Japońskiego wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu melatoniny, optymalnej ilości melanocytów oraz ich prawidłowego funkcjonowania.

NOWOŚĆ! Podwójny efekt blokujący: wyselekcjonowane składniki ochronne wzmacniają odporność skóry na stres środowiskowy, a skoncentrowany ekstrakt z podbiału zapobiega procesom zapalnym rozwijającym się na skórze w przypadku, gdy została narażona na szkodliwe czynniki środowiskowe, takie jak promieniowanie UV, kurz, dym, spaliny czy zanieczyszczenia PM.
Krem jest odporny na działanie wody i potu, zaś dzięki wysokiemu filtrowi SPF 50 gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem słońca.


Sposób użycia: Fairlucent Day Cream White SPF 50 stosować na koniec porannej pielęgnacji. Po użyciu lotionu i emulsji nałożyć odpowiednią ilość kremu w zagłębienie dłoni, a następnie rozprowadzić na twarzy i szyi. Ponawiać aplikację w ciągu dnia.
Pielęgnacja twarzy
Menard
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less