Menard

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959 r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Posiada fabryki w Japonii, Malezji i Chinach, a w swoim instytucie badawczym zatrudnia ponad 100 wybitnych naukowców. Znajduje się w czołówce największych firm kosmetycznych w Japonii. Z sukcesem podbija także europejskie i amerykańskie rynki.

Embellir

To najbardziej ekskluzywna linia pielęgnacyjna Menard. Jej sekretem są czarne i czerwone grzyby Reishi. Ich esencja czyni cuda: doskonale oczyszcza komórki i przedłuża ich życie, naprawia łańcuchy DNA uszkodzone promieniami UV i wolnymi rodnikami, ułatwia wytwarzanie energii, pobudza podział komórek. Ponadto uszczelnia naczynka i reguluje wydzielanie sebum. Embellir po prostu w widoczny sposób odmładza skórę oraz sprawia, że jest zadbana i piękna.
 

Saranari

Nazwa Saranari wywodzi się od znanego tytułu książki słynnej japońskiej poetki i pisarki, Sei Shonagon, "The Pillow Book", która powstała w epoce Heian (794-1185) około 1000 lat temu. "Natsu ha yoru, Tsuki no koro ha saranari" ("Letnia noc ma swoisty smak. Gdy wyjdzie księżyc, jest piękna i nie potrzebuje żadnych słów pochwały"). Oto niezwykle uczuciowy fragment na cześć piękna natury, zaś słowo "saranari" oznacza"żadnych słów pochwały" lub też "samo przez się". We współczesnym japońskim słowo "sara" oznacza "nowy", a "sarani" - "więcej".

Saranari to linia produktów pielęgnacyjnych, w których zastosowano nowe (sara) technologie, najnowsze teorie dermatologii i składniki, dzięki którym skóra staje się bardziej (sarani) piękna, czyli piękna skóra nie wymagająca żadnych dodatkowych słów pochwały (saranari).


Jupier

Odpowiedni makijaż upiększa i pozwala czuć się wyjątkowo. Marka Menard opracowała nowe produkty do makijażu, które dodatkowo pielęgnują skórę. Wybór podkładu, pudru, cienia do powiek czy szminki Jupier jest gwarancją najwyższego komfortu.

Delikatna skóra twarzy jest nieustannie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie słoneczne czy klimatyzowane powietrze. Produkty Jupier, dzięki zawartości kwasu hialuronowego i ekstraktu z żeń-szenia, dbają o zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry przez cały dzień i chronią ją przed działaniem wolnych rodników. Specjalne drobinki pudru pokrywają nierówności i niedoskonałości skóry. W rezultacie jest ona gładsza, a makijaż doskonale się utrzymuje. Przez cały dzień wygląda świeżo i pięknie, jakby został właśnie nałożony. Produkty Jupier są jak cenne klejnoty dla twarzy. Na trwałe podkreślają piękno Twojej urody.


Zapachy

Oprócz skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych i pięknego makijażu Menard tworzy również niezwykłe zapachy. Są to praktycznie jedyne na polskim rynku perfumy tworzone rzeczywiście w Japonii. Ryokuei, Kasanaka i Taoyaka zachwycają nie tylko wyszukanymi kompozycjami oraz działaniem aromaterapeutycznym. Ich flakony wyrażają zaangażowanie Menard na rzecz wspierania współczesnej sztuki. Do ich projektowania zostali zaproszeni wybitni japońscy twórcy: Toshio Tabuchi, Shozo Shimada i Ayuko Shimada.

expand_less