Embellir Refresh Massage 167ml

845,00 zł

506,00 zł za 100ml

Produktem zupełnie nowatorskim na polskim rynku kosmetyków luksusowych jest odświeżająca Maska do oczyszczania i masażu twarzy. Prezentuje ona japońskie podejście do pielęgnacji, które zaleca codzienny krótki masaż, niezbędny dla utrzymania twarzy w dobrej kondycji. Twarz potrzebuje gim...
Ilość

Linia EMBELLIR została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Głównym zadaniem Embellir jest naprawa już powstałych uszkodzeń oraz przywrócenie komórkom prawidłowego i optymalnego funkcjonowania. Wszystkie produkty linii Embellir szybko wchłaniają się w skórę, zapewniając jej delikatną i skuteczną pielęgnację. Kluczami otwierającymi drzwi do świata pięknej skóry są: doskonałe konsystencje, szlachetny zapach oraz dwa wyjątkowe składniki: Czarne Reishi SX i Czerwone Reishi SX, obecne we wszystkich produktach Embellir.


EMBELLIR Refresh Massage - Odświeżająca maska do oczyszczania i masażu twarzy

Maska oczyszczająca i krem do masażu w jednym o wspaniałej, delikatnej konsystencji. Użycie Czarnego Reishi CF umożliwia oczyszczanie środowiska komórki, którego zauważalnym skutkiem jest natychmiastowe rozświetlenie cery. Maska doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie i przenikanie w głąb składników aktywnych, przywracając jej równowagę lipidową. Lekka i przyjemna konsystencja uwalnia skórę od stresu i zanieczyszczeń, a masaż odpręża umysł i pozostawia uczucie komfortu.

Stosowanie: Stosuj wieczorem. Jako krem do oczyszczania: nałóż za pomocą szpatułki odpowiednią ilość (dozę 1,5 czereśni) na dłoń i rozprowadź na twarzy delikatnymi ruchami doprowadzając do zmiany konsystencji na płynną. Zmyj twarz ciepłą wodą lub wytrzyj chusteczką. Dla pełnego efektu podwójnego oczyszczenia użyj pianki do mycia twarzy Embellir Washing.
Jako krem do masażu: nałóż za pomocą szpatułki odpowiednią ilość (dozę wielkości 1,5 czereśni) w zagłębienie dłoni, a następnie rozprowadź na skórze twarzy, szyi i dekoltu masując w wolnym, relaksacyjnym tempie. Po masażu zmyj twarz ciepłą wodą lub wytrzyj chusteczką.
Kontynuuj pielęgnację.


Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
Menard Embellir: luksus, komfort i spektakularny efekt
Pielęgnacja twarzy
Menard
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less