Embellir Washing 122ml

498,00 zł

408,00 zł za 100ml

Ilość

Linia EMBELLIR została stworzona, aby usuwać przyczyny starzenia się i dysfunkcji komórek skóry. Głównym zadaniem Embellir jest naprawa już powstałych uszkodzeń oraz przywrócenie komórkom prawidłowego i optymalnego funkcjonowania. Wszystkie produkty linii Embellir szybko wchłaniają się w skórę, zapewniając jej delikatną i skuteczną pielęgnację. Kluczami otwierającymi drzwi do świata pięknej skóry są: doskonałe konsystencje, szlachetny zapach oraz dwa wyjątkowe składniki: Czarne Reishi SX i Czerwone Reishi SX, obecne we wszystkich produktach Embellir.


EMBELLIR Washing – Pianka do mycia twarzy

Gęsta, kremowa pianka niezwykle skutecznie zmywa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez naruszenia filmu ochronnego skóry, nawilża i rozjaśnia zapewniając cerze świeżość i sprężystość. Wykorzystana do stworzenia pianki technologia Body Net Membrane doskonale przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji tworząc na jej powierzchni strukturę mikroskopijnej siatki, która umożliwia szybsze i skuteczniejsze przenikanie składników aktywnych kolejno aplikowanych kosmetyków.

Doskonała do oczyszczania skóry zarówno kobiet jak i mężczyzn, otula ją nawilżającym kokonem, pozostawiając wrażenie aksamitnej miękkości.

Stosowanie: Rano i wieczorem mocno spień piankę (wykorzystaj dozę - 2 ziaren soi) z ciepłą wodą w dłoni lub na siateczce. Następnie umyj twarz i dokładnie spłucz. Stosuj jako pierwszy etap oczyszczania skóry rano i jako drugi etap oczyszczania wieczorem tuż po zastosowaniu maski do oczyszczania i masażu twarzy Embellir Refresh Massage.
Kontynuuj pielęgnację.


Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
Menard Embellir: luksus, komfort i spektakularny efekt

Pielęgnacja twarzy
Menard
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less