Bioeffect

BIOEFFECT jest marką pielęgnacyjną z Islandii, bazującą na dziesięcioletnich badaniach naukowych w dziedzinie biotechnologii. Preparaty BIOEFFECT reprezentują przyszłość naukowego podejścia do pielęgnacji skóry, odżywiając, regenerując i poprawiając jej kondycję oraz wygląd.

Wszystkie produkty BIOEFFECT zawierają aktywatory komórkowe identyczne z tymi występującymi w ludzkiej skórze. Jako naturalna część sieci komunikacyjnej w obrębie skóry, aktywatory działają jak posłańcy, przekazując komórkom sygnał do przyspieszenia procesu odnowy i przywrócenia skórze jej naturalnego, młodzieńczego blasku.

Podstawą produktów jest identyczna z ludzką, odtworzona w laboratorium proteina wzrostu EGF (Epidermal Growth Factor). Kod DNA aktywatorów EGF jest przetwarzany tak, by był "rozumiany" przez jęczmień i umieszczany jego nasionach. Następnie, sadzonki jęczmienia hodowane są przez 90 dni metodą hydroponiczną w nowoczesnych i ekologicznych, geotermalnych szklarniach, co gwarantuje maksymalną czystość i skuteczność końcowej formuły.

expand_less