Pagano

Pagano powstało dla tych, dla których makijaż to więcej niż codzienna rutyna i którzy szukają perfekcyjnych rozwiązań. Doskonałe materiały , naturalne i syntetyczne włosie oraz doświadczenie fachowców połączono w gamę akcesoriów dla perfekcjonistów. Pagano to wszechstronność i trwałość profesjonalnych pędzli...

Spośród wszystkich sposobów, na jakie wyrazić może się kobieta , makijaż zajmuje szczególne miejsce. Jest czymś więcej niż tylko poprawianiem wyglądu. Manifestuje ciągłe dążenie do ideału, pragnienie kontroli nad czasem i naturą. Dla pasjonatek jeden pędzel to nie jest opcja, to najważniejsze narzędzie do stworzenia dzieła, jak dla fotografa aparat, czy dla muzyka instrument. Dla wielu kobiet makijaż to najbardziej intymny moment dnia , dlatego pędzle traktują bardzo osobiście. To prywatny zestaw narzędzi do podkreślania wyjątkowości kobiety każdego dnia.


Perfekcyjna jakość potwierdzona przez ekspertów

Doskonałe materiały, naturalne i syntetyczne włosie oraz doświadczenie fachowców połączyliśmy w gamę akcesoriów dla perfekcjonistów Pagano to wszechstronność i trwałość profesjonalnych pędzli.

 

Maestro

Olaf Tabaczyński - wybitny polski artysta, mistrz świata wizażu. Założyciel Akademii Wizażu "Maestro".
Malował największe gwiazdy i celebrytów w Polsce i za granicą. Między innymi Hilary Clinton, Grażynę Kulczyk oraz niezliczone aktorki i gwiazdy TV.

"Moja praca wizażysty - architekta ludzi - to ogromna sztuka: patrzenia, dostrzegania i budowania ludzi. Polega na uświadamianiu nieuświadomionych potencjałów. Zatem tworzenie można byłoby porównać do odkrywania."


Gwiazda

Dorota Gardias - prezenterka TV, bywalczyni salonów, modelka i celebrytka, doskonale rozpoznawalna wśród miłośniczek makijażu. Prowadzi obserwowany przez ponad 100 tysięcy miłośników profil na Instagramie poświęcony głównie urodzie i makijażowi.

"Maluję się głównie sama, jednak bardzo często inspiruję się pracą najlepszych wizażystów. (...) najlepiej czuję się w swoim makijażu. Pagano dało mi poczucie pełnej satysfakcji."

expand_less