Perris Monte Carlo

Kolekcja Perris Monte Carlo została stworzona, aby intrygować różnorodnością i wykwintnością zapachów wykreowanych przy użyciu najszlachetniejszych składników. Wynikiem tej fascynacji jest pięć wyszukanych mieszanek zapachowych, a każda z nich to niezwykle ekskluzywny, prestiżowy i elegancki produkt...

Historia
Marka The Perris Group została stworzona w 1981 roku w Mediolanie, ale ta rodzinna firma może się pochwalić ponad 50 latami obecności i sukcesów w branży kosmetyczno-perfumeryjnej. Rodzina Perris zawsze pasjonowała się perfumami, co poskutkowało najpierw dystrybucją marek perfumeryjnych, potem produkcją zapachów, a ostatecznie - firmą, w skład której wchodzą najwyższej jakości, historyczne marki i perfumy.

Ostatnie lata były bardzo niekorzystne dla przemysłu perfumeryjnego, który opierał się jedynie na marce produktu, kampanii marketingowej, zaniedbując przy tym jakość perfum. Nowe kolekcje były tworzone bardziej w celu osiągnięcia zysków finansowych aniżeli dla sprostania rzeczywistym oczekiwaniom konsumentów czy też potrzebie innowacyjności.

Tymczasem polityka firmy Perris szła w zupełnie odwrotnym kierunku. Rodzina inwestowała w badania naukowe, przywiązując coraz więcej uwagi do jakości składników, aby bezustannie ulepszać nowo powstające i istniejące już kreacje zapachowe. "Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wprowadzając ten projekt na rynek musimy mówić tym samym językiem i dzielić tę samą pasję do perfum. Pragniemy udostępniać naszym partnerom wiedzę, którą zdobyliśmy; natomiast klientów uwodzić bogactwem naszych kreacji."


Kolekcja
Marka Perris Monte Carlo została stworzona, aby intrygować różnorodnością i wykwintnością zapachów wykreowanych przy użyciu najszlachetniejszych składników. Wynikiem tej fascynacji jest pięć wyszukanych mieszanek zapachowych, a każda z nich to niezwykle ekskluzywny, prestiżowy i elegancki produkt.

W każdej kulturze złoto reprezentuje władzę, bogactwo, luksus, sukces, trwałość... Złoty to kolor prestiżu i gwarancja jakości (biżuteria). Złoto można znaleźć wszędzie: w wystroju wnętrz, odzieży, akcesoriach, modzie, perfumiarstwie... Nuty złota zawsze kojarzą się z estymą i wyrafinowaniem. Aby podkreślić jakość i wyjątkowość składników, zdecydowaliśmy się stworzyć wytworne opakowanie ozdobione różnymi odcieniami złota. Dzięki innowacyjnej technologii piękny szklany flakonik jest ozdobiony laminowanym w złocie logo Perris Monte Carlo. Ekskluzywna, złota linia Perris Monte Carlo jest niezwykle elegancka, prestiżowa i wyszukana, a zarazem nowoczesna.


Zapachy
Kolekcja perfum Perris Monte Carlo jest hołdem złożonym najbardziej intensywnym i zmysłowym składnikom świata perfum, które zainspirowały Gian Luca Perrisa podczas podróży po świecie i poznawania różnorodnych kultur. Efektem tego jest bogata, orientalna kolekcja zapachów, w której każda kompozycja przedstawia jedną z tych naturalnych esencji.

expand_less