Beso Beach

Beso Beach Formentera leży w rezerwacie przyrodniczym Ses Salines. To miejsce, gdzie znaleźć można nie tylko biały piasek i krystalicznie czystą wodę, ale także spotkać autentycznych piratów! Marka hojnie czerpie ze śródziemnomorskiego ducha, a każdy zapach Beso Beach jest niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Tak jak jedyny i niepowtarzalny jest każdy dzień, w którym słońce budzi się w morskiej pianie i o zachodzie zanurza w morskich falach.

Perfumy Beso Beach powstają z najlepszych składników najwyższej jakości i są tworzone przez uznanych na całym świecie perfumiarzy. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu lokalnych wytwórców produkty Beso Beach odzwierciedlają prawdziwie śródziemnomorską historię i kulturę.


Flakony i korki
Eleganckie szklane flakony to hołd dla współczesnego ducha Balearów. Czyste, proste linie, wysoka przejrzystość szkła i mocna podstawa z litego szkła określają jakość i jednocześnie wytrzymałość flakonu, nadając mu jednocześnie czytelny charakter produktu unisex. Minimalistyczna czarno-biała etykieta podkreśla prostotę i czystość śródziemnomorskich korzeni marki.

Drewniane korki, ręcznie wytwarzane i grawerowane w Barcelonie, nawiązują do silnie obecnych w zapachach Beso Beach nut drzewnych. Wszystkie gatunki drewna, z których produkujemy korki, pochodzą z europejskich lasów, zarządzanych w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku naturalnemu.

expand_less