Parfums Sophie la Girafe

Sophie la girafe jest synonimem bezpieczeństwa i niezawodności od prawie 60 lat. Linia Eau de Soin powstała dzięki współpracy Sophie la girafe z twórcami Kaloo, z zachowaniem wszystkich wartości i wysokiej jakości marki.

Żyrafka Sophie uspokaja dziecko podczas ząbkowania, pobudzając zmysły węchu i wzroku. Do dziś Sophie la girafe tworzona jest ręcznie, a jej wykonanie wymaga 14 czynności. Jej skład oparty jest na naturalnej gumie z kauczukowca (Hevea Aubl.). Sophie la girafe to doskonały wybór nie tylko dla dziecka, ale także dla środowiska.

 

Eau de Soin Parfumée i Eau de Toilette Sophie la girafe to kwiatowe, musujące zapachy dla niemowląt i dzieci, których z przyjemnością będą też używały młode mamy. Kompozycję zapachową dla Parfums Sophie la girafe stworzył perfumiarz Serge de Oliveira z domu Robertet. Wody zostały specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych i nie zawierają żadnych alergizujących surowców.

To kojący, kwiatowy zapach dzieciństwa, łączący słodycz kwiatu pomarańczy z delikatnością wanilii. W skład zapachowej wody wchodzi nawilżający składnik aktywny Ecorcert-Cosmos, składający się z organicznych ekstraktów wiśni i cząbru letniego oraz naturalnej gliceryny.

Pierścień do ząbkowania

Idealny do uspokojenia i zajęcia dziecka w trakcie bolesnego ząbkowania. Miękki i giętki materiał oraz zróżnicowana powierzchnia do żucia i delikatnego masażu dziąseł. Lekki i łatwy do trzymania w małych rączkach dzięki kształtowi pierścienia.

expand_less