Carner Barcelona

"Sztuka polega nie tylko na tworzeniu zapachów, ale również na przywoływaniu wspomnień, dzieleniu się doświadczeniem i przekazywaniu uczuć." - Sara Carner, założycielka marki.

Kolekcja CARNER BARCELONA została stworzona przez prawdziwych artystów perfumiarstwa z najwyższej jakości składników. To niepowtarzalne zapachy dla indywidualistów, którzy cenią luksus własnego stylu.

Pasja i miłość do pięknych perfum, nieustanne poszukiwanie autentyczności i jakości oraz niestrudzone dążenie do tworzenia przez łączenie zapachów i doświadczeń zachęciły Sarę Carner do pójścia własną ścieżką i stworzenia projektu CARNER BARCELONA.

 
Pracując z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi perfumiarzami, Sara wprowadziła w życie swoje artystyczne i prywatne zainteresowania. Stworzyła delikatne kompozycje zbudowane z drogocennych składników oraz jej osobistych emocji, przemyśleń i marzeń. Do pracy zaangażowała nie tylko doskonałych perfumiarzy, ale także najlepszych dostawców naturalnych składników.

Sara Carner pochodzi z rodziny, która od wielu pokoleń trudni się wytwarzaniem wyrobów ze skóry, dlatego wzbogaciła perfumy CARNER BARCELONA najlepszymi tradycjami i duchem hiszpańskiego rzemiosła.

Wyjątkowe kompozycje zamknęła w prostych, czarno-białych flakonach, odzwierciedlających awangardowy i kosmopolityczny styl Barcelony. Umieszczone na flakonach srebrne logo marki przywodzi na myśl metalowe drzwi w XIX-wiecznej Barcelonie i jest dyskretnym nawiązaniem do historii... Korek z litego drewna reprezentuje drzewny akord - jedną z najbardziej zmysłowych i intrygujących nut, obecną w każdym zapachu CARNER BARCELONA.

expand_less