Ex Idolo

OUD INNY NIŻ WSZYSTKIE. W zgodzie z tradycjami wielkich domów złotej ery perfumeryjnej, Ex Idolo stworzył niezwykłą interpretację oudu - emocjonującej i rozchwytywanej esencji ze wschodu. W Thirty Three wykorzystano limitowany zapas niezwykle rzadkiego, naturalnego oudu, który został przedestylowany w 1980 roku i był przechowywany aż do roku 2013.

Thirty Three to zapach złożony z wyjątkowych składników; sam aromat wysokiej jakości oudu w dużej mierze zależy od rejonu, z którego pochodzi. Thirty Three to jedyny nowoczesny zapach, który zawiera przeważającą ilość dzikiego - zbieranego w Chinach - olejku oudowego oraz naturalnego olejku różanego. W przeciwieństwie do większości zapachów z żywicą agarową, Thirty Three jest zapachem zaskakująco miękkim i aksamitnym, niepodobnym do żadnego innego. Thirty Three to mroczny, gęsty zapach o suchych i chłodnych akordach.

Matthew Zhuk, twórca i opiekun marki Ex Idolo, postanowił złożyć hołd naturalnym, majestatycznym siłom, które połączone - sprawiają, że perfumy nabierają życia. Niespieszny proces powstawania drogocennych żywic, zamkniętych w żywych naczyniach roślin, póki nie zostaną z nich wydobyte; tworzenie esencji metodą destylacji; a ostatecznie - subtelna sztuka łączenia składników, zgodna z nosem i talentem perfumiarza... Tak powstaje niezwykły zapach.

expand_less