Clive Christian

Brytyjski Dom Perfumeryjny został założony ponad 135 lat temu. Królowa Wiktoria udostępniła mu znak korony w 1872 r. jako symbol elitarności i doskonałego stylu. Clive Christian wznowił jego działalność w 1999 r.

Zainspirowany bogatą historią i najwyższą jakością formuł, nie oglądając się na koszty i trendy, stworzył No. 1 - Najdroższe Perfumy Świata. Kolekcja zapachów Cliva Christiana składa się z trzech propozycji dla panów i trzech propozycji dla pań: 1872, X i No 1.

Bogate zapachy powstały z rzadkich i egzotycznych naturalnych składników najwyższej jakości. Są nimi absoluty albo najbardziej skoncentrowane esencje zapachowe. Perfumy zostały zamknięte w eleganckich różniących się  kolorem flakonach: No. 1 w złotej, X w czarnej i 1872 w zielonej. Te same zapachy występują też w kryształowych flakonach zwieńczonych pozłacanym srebrnym korkiem.

Perfumy Clive Christian dostępne są tylko na głównych rynkach świata w starannie dobranych i najbardziej prestiżowych punktach sprzedaży, takich jak Fortnum & Mason i Harrods w Londynie czy Saks Fifth Avenue i Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. W Polsce prezentowane są wyłącznie w Perfumerii Quality Missala.

expand_less