CK Saranari Eye Cream 20g

625,00 zł

2 995,02 zł za 100G

Ilość

CK Saranari to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry. Kremowe, bogate konsystencje zapewniają cerze promienność i jędrność. Stworzona na bazie nawilżających ekstraktów: z kwiatów peonii Peonia albiflora EX, z hybrydy komórek Gynostemma pentaphyllum/Luffa cylindrica GL II, rozpuszczalnego w tłuszczach kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Pełen wdzięku zapach na bazie aromatu świeżo rozkwitłej lilii Casablanca.


Kolagen i tenascyna C
Proces fotostarzenia rozpoczyna się w warstwie brodawkowatej skóry właściwej. Zwiększenie zawartości kolagenu w tej warstwie poprawia elastyczność całej skóry właściwej. Sprawia, że jest ona jędrna, promienna, pozbawiona zmarszczek, elastyczna, bez oznak wiotczenia. Ważnym jest więc zwiększenie ilości kolagenu w warstwie brodawkowatej skóry właściwej oraz poprawa elastyczności całej warstwy poprzez zwiększenie ilości tenascyny C.

Tenascyna C to kluczowa substancja niezbędna w tworzeniu kolagenu warstwy brodawkowatej, której ilość zmniejsza się wraz z powtarzającą się ekspozycją na słońce. Jej redukcja prowadzi do nierówności struktury skóry oraz do osłabienia/zaniku fibroblastów co przyspiesza efekty fotostarzenia a więc utratę jędrności, elastyczności, blasku, czy pojawienie się zmarszczek.

Opracowany przez Menarda składnik ekstrakt z peonii EX zwiększa poziom kolagenu w warstwie brodawkowatej i poprawia elastyczność całej skóry właściwej poprzez zwiększenie ilości tenascyny C, źródła jędrności i blasku. Zapobiega tworzeniu się nierówności mających wpływ na brak promienności, regeneruje atroficzne fibroblasty oraz przede wszystkim zapobiega osłabieniu/zanikowi fibroblastów.

Łagodnie otulający skórę CK Saranari Eye Cream przeznaczony do pielęgnacji delikatnej okolicy oczu. Zapewnia komfortową ochronę, pozostawia skórę gładką, trwale nawilżoną i jędrną.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz blog:
Nowa odsłona złotej linii Saranari

Sposób użycia: Po stonizowaniu skóry, aplikacji emulsji oraz kremu na dzień lub na noc nałóż odpowiednią ilość kremu w okolicy oczu (doza 2 ziaren ryżu).

Stosowanie: rano, wieczorem

Pielęgnacja okolicy oka
Menard
Pielęgnacja okolicy oka
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less