Woda perfumowana Spring Flower to celebracja kobiecości w wydaniu Domu Creed. Inspirowana Florą, rzymską boginią wiosny. Energetyczna kompozycja wyraża spokojną atmosferę angielskiego ogrodu w spokojny wiosenny poranek. Soczysta brzoskwinia i ekstrakt z delikatnych kwiatowych płatków. Niebiański jaśmin i białe kwiaty naturalnie przenikają się ze zmysłowym piżmem i drzewem cedrowym, tworząc odę do wiosny i spokoju.
W ramach zaangażowania w rzemieślniczą doskonałość, marka Creed jest obecnie w trakcie zmiany designu flakonów oraz opakowań perfum. W przypadku otrzymania opakowania różniącego się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu w tym okresie przejściowym, zapewniamy, że każdy flakon zawiera tę samą, wyjątkową i niezmienioną formułę.
Nuty głowy: bergamotka, cytryna, jabłko, nuty zielone
Nuty serca: białe kwiaty, brzoskwinia, jaśmin, morela
Nuty bazy: ambra, cedr, piżmo
cytryna
jabłko
nuty zielone
brzoskwinia
jaśmin
morela
cedr
piżmo
bergamotka
cedr
jaśmin
piżmo
Alcool (Alcohol), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Rozpylać na skórę z odległości ok. 20 cm.
ECOMUNDO S.A.S.
34 Avenue des Champs-Élysées
75008 Paryż
Francja
PRÓBKI GRATIS
do zamówienia produktowego
GRATIS
pakowanie na prezent
DOSTAWA GRATIS
przy zamówieniach od 200zł
GWARANCJA
oryginalności produktów