Colour Booster 10ml

100,00 zł

1 000,00 zł za 100ml

Ta opatentowana formuła usuwa małe rysy, naprawia intensywny kolor i nadaje paznokciom błyskawiczny blask. KOH Colour Booster chroni także pokolorowany paznokieć przed uszkodzeniami, płowieniem i odbarwieniami. Dla lepszego efektu i lepszej trwałości! W rezultacie lakier na paznokciach, któ...
Ilość

Ta opatentowana formuła usuwa małe rysy, naprawia intensywny kolor i nadaje paznokciom błyskawiczny blask. KOH Colour Booster chroni także pokolorowany paznokieć przed uszkodzeniami, płowieniem i odbarwieniami. Dla lepszego efektu i lepszej trwałości! W rezultacie lakier na paznokciach, który stracił swój blask, błyszczy się jak nowy.

Nic nie jest tak irytujące jak uszkodzenie perfekcyjnie pomalowanych paznokci i blaknięcie koloru. Eksperci KOH Cosmetics wykorzystali swoją wiedzę o dłoniach i paznokciach, aby opracować ożywiający kolor produkt Colour Booster.

Ta opatentowana formuła usuwa małe rysy, naprawia intensywność koloru i nadaje lakierowi blask. KOH Colour Booster chroni także kolorowy lakier przed uszkodzeniami, utratą koloru i odbarwieniami. Dla lepszego efektu i lepszej trwałości!

Maksymalna intensywność koloru i połysk
KOH Colour Booster nie powoduje tylko utrwalenia lakieru, ale także rewitalizuje i intensyfikuje połysk lakieru po 1 – 2 dniach, kiedy staje się nieco matowy. Po zastosowaniu produktu lakier jest odświeżony i błyszczy się jak nigdy przedtem. Krystalicznie czysta warstwa posiada wyjątkowy blask i chroni lakier przed uszkodzeniami i łuszczeniem się. Dzięki zawartości filtrów UV zapobiega odbarwieniom i blaknięciu lakieru.

KOH Colour Booster wyrównuje także lakier, nawet na krawędziach paznokcia. Paznokcie nie potrzebują być na nowo lakierowane tak często.

Perfekcyjna, szybka aplikacja bez wysiłku
KOH Colour Booster powinien być nałożony równomiernie. Bardzo szybko schnie, co sprawia, że Booster jest bardzo komfortowy w użyciu.
Lakiery do paznokci
KOH
Lakiery do paznokci
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less