Mydło Original 115g

115,00 zł

100,00 zł za 115

Original (Mydło podstawowe) W pełni naturalne, niealergiczne mydło z zawartością oliwy z oliwek i dzikich ziół. Podstawowe mydło dla każdego rodzaju skóry. Te wyjątkowe mydła są doskonałą propozycją do codziennej pielęgnacji twarzy, rąk i całego ciała. Odnawiają skórę, czy...
Ilość

Original (Mydło podstawowe)
W pełni naturalne, niealergiczne mydło z zawartością oliwy z oliwek i dzikich ziół. Podstawowe mydło dla każdego rodzaju skóry.

Te wyjątkowe mydła są doskonałą propozycją do codziennej pielęgnacji twarzy, rąk i całego ciała. Odnawiają skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną i zdrową. Z powodzeniem służą też jako maska do twarzy, pianka do golenia, a nawet produkt do mycia włosów.

W 2007 r. Perfumeria Quality Missala otrzymała wyjątkową nagrodę – Oskara 2007 – od magazynu „Kosmetyki” za sprowadzenie do Polski mydła Gamila.

Co urzekło członków jury konkursu Oskary Kosmetyków 2007?

Kinga Rusin (Telewizja TVN): „…produktem, który uważam za wspaniały, jest mydło Gamila. Wyjątkowe opakowanie, wyjątkowa filozofia produktu… Mydło daje efekt bardzo dobrego oczyszczenia skóry. Ten kosmetyk potwierdza, że nie ma nic doskonalszego od natury” („Kosmetyki”, czerwiec 2007 r.).
Gamila
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less