Mydło Original mini 30g

50,00 zł

167,00 zł za 100G

Gamila Original to w pełni naturalne, niewywołujące alergii mydło z wysoką zawartością oliwy z oliwek i dzikich ziół. To podstawowe mydło dla każdego rodzaju skóry, doskonale także dla dzieci już do pierwszych chwil po przyjściu na świat, Wyjątkowe mydła Gamila są doskonałą pro...
Ilość

Gamila Original to w pełni naturalne, niewywołujące alergii mydło z wysoką zawartością oliwy z oliwek i dzikich ziół. To podstawowe mydło dla każdego rodzaju skóry, doskonale także dla dzieci już do pierwszych chwil po przyjściu na świat,
Wyjątkowe mydła Gamila są doskonałą propozycją do codziennej pielęgnacji twarzy, rąk i całego ciała. Odnawiają skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną i zdrową. Z powodzeniem służą też jako maska do twarzy, pianka do golenia, a nawet produkt do mycia włosów. Zawierają specjalną mieszankę naturalnych olejków z pierwszego tłoczenia, opracowaną przez druzyjską kobietę z Galilei. Wszystkie olejki są tłoczone na zimno, w ten sposób antyoksydanty, witaminy i minerały pozostają aktywne.

W 2007 r. Perfumeria Quality Missala otrzymała wyjątkową nagrodę – Oskara 2007 – od magazynu „Kosmetyki” za sprowadzenie do Polski mydła Gamila.
Co urzekło wówczas członków jury konkursu Oskary Kosmetyków 2007?

Kinga Rusin (Telewizja TVN): „…produktem, który uważam za wspaniały, jest mydło Gamila. Wyjątkowe opakowanie, wyjątkowa filozofia produktu… Mydło daje efekt bardzo dobrego oczyszczenia skóry. Ten kosmetyk potwierdza, że nie ma nic doskonalszego od natury” („Kosmetyki”, czerwiec 2007 r.).


Teraz Gamila oferuje swoje podstawowe, hipoalergiczne mydło Original w formie mniejszej kostki (mini).
Gamila
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less