Diamond Instant Glow 3*1,5ml

125,00 zł
Ilość

Ekspresowy zabieg: złuszczanie-lifting-blask

Wyobraź sobie jędrną, elastyczną i świetlistą skórę w zaledwie 10 minut. To błyskawiczny efekt mini-zabiegu Diamond Instant Glow, stworzonego przez Natura Bissé dla osób, którym brakuje czasu na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Preparaty zawarte w trzech ampułkach pilingują, rozświetlają i liftingują skórę twarzy w ciągu kilku minut dowolnym miejscu: w domowym zaciszu, w hotelu czy w czasie wakacyjnego wyjazdu. Oznaki zmęczenia i drobne linie znikają, a skóra lśni młodzieńczym blaskiem.

Korzyści:
• Złuszcza, zapewnia świetlistość i napięcie
• Minimalizuje zmarszczki i oznaki zmęczenia
• Natychmiastowy efekt liftingu i ujędrnienia

Produkt wystarczy na jeden zabieg.

Sposób użycia:

Etap I – PEEL
Otwórz ampułkę nr 1 a jej zawartość nałóż na oczyszczoną, stonizowaną i osuszoną skórę. Pozostaw na 8 minut a następnie zmyj produkt ze skóry letnią wodą. Aplikuj kolejno na czoło, nos, wokół ust, policzki, szyję i dekolt.
Uwaga! Unikać wszelkiego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z nimi natychmiast przepłukać je wodą. W niektórych przypadkach, w czasie stosowania ampułki, może wystąpić delikatne podrażnienie lub zaczerwienienie skóry. W przypadku utrzymywania się tego stanu należy zmyć produkt zimą wodą. Rekomendujemy wykonanie testu wrażliwości przed zastosowaniem produktu nakładając jego kroplę na skórę za uchem.
Nie stosować ampułki PEEL - nr 1 w przypadku używania kwasu retinowego oraz innych produktów zawierających kwasy lub w przypadku podrażnienia skóry czy jej wysokiej wrażliwości.

Etap II – RADIANCE
Po zmyciu etapu I, otwórz ampułkę nr 2 i nałóż jej zawartość na twarz, szyję i dekolt, wmasowując ją do całkowitego wchłonięcia. Pozwól na działanie produktu przez 1 minutę. NIE ZMYWAJ PRODUKTU ZE SKÓRY.

Etap III – LIFT
Otwórz ampułkę nr 3 i nałóż jej zawartość głaszczącymi ruchami liftingującymi na twarz, szyję i dekolt. Wzmocnij wchłanianie produktu delikatnie oklepując skórę. Pozwól na działanie produktu przez 1 minutę. NIE ZMYWAJ PRODUKTU ZE SKÓRY. Nałóż preparaty ochrony przeciwsłonecznej oraz wykonaj makijaż.


UWAGA! Produkt zawiera alfahydroksykwasy (AHA), które mogą zwiększać wrażliwość skóry na działanie słońca, a w szczególności możliwość oparzenia słonecznego. W okresie stosowania produktu oraz przez tydzień po zakończeniu jego stosowania należy pamiętać o nakładaniu ochrony przeciwsłonecznej, nosić ubrania chroniące przed słońcem i ograniczyć ekspozycję na słońce.
Pielęgnacja twarzy
Natura Bisse
Pielęgnacja twarzy
Prezent

PRÓBKI GRATIS

do zamówienia produktowego

Dostawa

KURIER GRATIS

przy zamówieniach od 200zł

Poczta

PRZESYŁKA POCZTĄ GRATIS

przy zamówieniach od 100zł

expand_less